Pousada Recanto Gramado
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
10-slaapkamer Pousada Recanto Gramado appartementen zijn op 4 km van het Parque Terra Mágica Florybal gelegen. Het appartement omvat wifi, samen met privé-autoparkeren voor gasten, die met de auto reizen.
Dit appartement bevindt zich tevens op 25-minuten loopafstand van het Praça das Etnias. De accommodatie ligt op 3 km van het Kerstdorp.
Het appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Pousada Recanto Gramado appartement een ingerichte keuken met keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Festivalpaleis1,8 km
- Lago Negro-park3,6 km
- Sint-Pieterskerk1,9 km
- Luchthavens
- Regionale Luchthaven Hugo Cantergiani68 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Pousada Recanto Gramado appartement?
Gasten van Pousada Recanto Gramado appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Museum van Mineralen en Edelstenen van Gramado, op loopafstand van nog geen 25 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Zwarte Meer (3 km) en het Festivalpaleis (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Pousada Recanto Gramado appartement?
Het duurt 10 minuten lopen om van Pousada Recanto Gramado appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Pousada Recanto Gramado appartement?
De prijs van het boeken van Pousada Recanto Gramado appartement is $28. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Pousada Recanto Gramado appartement?
Pousada Recanto Gramado appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven.